Osmanlı Dönemi Antika'larınızı Yerinde ve Değerinde Nakit Alıyoruz

istanbul'un her yerinden komple eski eşyalarınız değerinde alınır
eski kitap, plak, obje, gümüş ve saat'leriniz alınır

Osmanlı Dönemi Antika Alan Yer

Olarak her türlü Osmanlı Dönemi Antika'larınızı adresinizden değerinde ve nakit olarak alıyoruz.

Satmayı düşündüğünüz Osmanlı Dönemi Antika'larınızı whats App yoluyla bize resimlerini yollayarak ücretsiz olarak fiyatını öğrenebilirsiniz

Antika Eşya Alan Yer size Antika sektöründeki uzun tecrübesi ile gerçek fiyat garantisini veriyor.

Sitemiz üzerinden bizi takip ederek bilgi alabilirsiniz Antika Eşya Alan Yer olarak gerçek fiyat garantisi vermekteyiz.

Osmanlı Dönemi Madalya ve Nişan Alan Yer

Osmanlı Dönemi Madalya Nişan

Osmanlı dönemi'nde ödüllendirme ve çeşitli mükafat amaçlı verilmiş madalya ve nişan'ları Antika Eşya Alan Yer garantisi ile yerinizde değerinde ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ana sayfa
Osmanlı Dönemi Kılıç ve Kama Alan Yer

Osmanlı Dönemi Kılıç, Kama

Osmanlı dönemi'nden Kılıç, Hançer, Kama türündeki savunma ya da saldırı amaçlı üretilmiş eşyaları yerinizde değerinde ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ana sayfa
Osmanlı Dönemi Tesbih Alan Yer

Osmanlı Dönemi Tesbih

Osmanlı dönemi Antika niteliği taşıyan Kehribar, Sıkma Kehribar, Gümüş Değerli taş ve ağaç tesbih'lerinizi yerinizde değerinde ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ana sayfa
Osmanlı Dönemi İbrik Alan Yer

Osmanlı Dönemi İbrikler

Osmanlı dönemi Antika niteliği taşıyan değişik türdeki metallerden üretilmiş Osmanlı dönemi ibrik'lerinizi yerinizde değerinde ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ana sayfa
Osmanlı Dönemi Tombak Alan Yer

Osmanlı Dönemi Tombak

Tombak altın ve civa karışımı ile üretilen bakır eşyalardı. Osmanlı'da tombak sanatı ile yapılmış, zırh, miğfer, kalkan, salah damgası gibi askeri gereçler kullanılmıştır.

Ana sayfa
Osmanlı Dîvân-ı Hümâyun Alan Yerler

Osmanlı Dîvân-ı Hümâyun

Divan-ı Hümayun osmanlı imparatorluğu döneminde 15.yüzyıl ortalarından 17.yüzyılın yarısına kadar en önemli yüksek karar organıydı. eski kayıtları ve belgelerinizi değerinde nakit alıyoruz

Ana sayfa
Osmanlı Berat Ferman Alan Yerler

Osmanlı Berat ve Fermanlar

Osmanlı dönemi'ne ait Padişah fermanları ve Berat gibi yazılı belge niteliği taşıyan Osmanlı evrakları'nı yerinizde değerinde ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ana sayfa
Osmanlı Örtüleri Alan Yerler

Osmanlı Dönemi Örtüleri

Osmanlı Dönemi Sırma ve sim işleri'ni, Yatak örtülerini, Dantel ve nakış işlerini, Bindallı'ları, Kaftan'ları yerinizde değerinde ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ana sayfa
Osmanlı Sedef Kakma Eşya Alan Yerler

Osmanlı Dönemi Sedef Kakma

Sedef midye ve istiridye gibi deniz hayvanlarının kabuğunda bulunan ahşap süslemecilikte kullanılan sert bir maddedir. Osmanlı'da yoğun bir şekilde ahşap süslemeciliğinde kullanılmıştır.

Ana sayfa
Osmanlı Kuran-ı Kerim Alan Yerler

Osmanlı Dönemi Kuran-ı Kerim

Osmanlı topraklarına matbaanın gelişi 1493-1503 yılları arasına denk gelir. Bu dönem öncesi kitaplar ve Kuran-ı Kerim'ler el yazması olarak yazılıp çoğaltılıyordu

Ana sayfa
Osmanlı El Yazması Alan Yerler

Osmanlı Dönemi Elyazmaları

Osmanlı Dönemi El yazması kitaplar, Çeşitli devlet evrakları, Osmanlı kayıt belgeleri, Sultan Berat ve Ferman'ları, Osmanlı dönemi elyazması Kuranı-Kerim'lerinizi değerinde alıyoruz.

Ana sayfa
Osmanlı Tuğralı Gümüş Eşya Alan Yerler

Osmanlı Dönemi Tuğralı Gümüş

Osmanlı’da gümüş'ten imal edilmiş her türlü eşyanın üzerine devrin sultanlarının tuğrasını vurma geleneği vardı. Üstünde tuğra damgası olan bütün antika gümüş eşyaları alıyoruz.

Ana sayfa
Osmanlı Hat Yazı Alan Yerler

Osmanlı Hat yazı

Osmanlı'da hat sanatı harflerin irileşmesi yazı karakterlerinin oturması dolayısı ile boyut ve şekil değiştirmesi belli bir dönemi temsil eder. Osmanlı hat yazı'larınızı değerinde alıyoruz.

Ana sayfa
Osmanlı Tablo ve Resim alan Yerler

Osmanlı Tablo, Resim

Osmanlı dönemi tablo ve resimlerinizi değerinde alıyoruz. Osmanlı dönemi saray resimleri ve halkın günlük yaşam tarzını yansıtan çeşitli resim tarzlarına ait tablo'larınızı alıyoruz.

Ana sayfa
Osmanlı Van Tabaka Alan Yerler

Osmanlı Dönemi Tabakalar

Osmanlı dönemi sırasında çeşitli amaçlarla kullanılmış (sigara) gibi, tabakalar, üzerinde van yazan tabaka'lar gümüş tabakalar'ınızı yerinizde ve değerinde satın alıyoruz.

Ana sayfa
Osmanlı Bakır Eşya Alan Yerler

Osmanlı Dönemi Bakır Eşya

Osmanlı Dönemi Bakır Eşya'larınız Bakır sahanlar, Bakır kazanlar saray ve evlerde günlük kullanıma ait Bakır tencereler Bakır cezveler vb bakır eşyalarınızı değerinde ve nakit alıyoruz.

Ana sayfa

 

Osmanlı Dönemi Antika'larınızı satmadan önce bizden fiyat teklifi almayı unutmayın !