Eski Kitap ve Çizgi Roman'larınız Yerinde ve Değerinde Nakit Alınır

istanbul'un her yerinden komple eski eşyalarınız değerinde alınır
eski kitap, plak, obje, gümüş ve saat'leriniz alınır

Eski Kitap Alan Yer

Olarak her türlü Eski Kitap'larınızı adresinizden değerinde ve nakit olarak alıyoruz.

Satmayı düşündüğünüz Eski Kitap'larınızın whats App yoluyla bize resimlerini yollayarak ücretsiz olarak fiyatını öğrenebilirsiniz

Antika Eşya Alan Yer size Antika sektöründeki uzun tecrübesi ile gerçek fiyat garantisini veriyor.

Sitemiz üzerinden bizi takip ederek bilgi alabilirsiniz Antika Eşya Alan Yer olarak gerçek fiyat garantisi vermekteyiz.

Çizgi Roman Alan Yerler

Çizgi Roman'lar

Çizgi Romanlar 1930 yıllarda ilk olarak günlük gazetelerin orta sayfalarında günlük yayınlanan hikayeler şeklinde yayınlanmaya başladı. Gösterilen ilgi ile birlikte 1970 yıllarda haftalık dergi şeklinde yayınlanmaya başlamıştır.
Sonrasında çeşitli güçlere sahip kahramanlar şeklinde renkli olarak basılmaya ve yayınlanmaya başladı. Günümüzde de çizgi romanlar halen yayınlanmaya devam etmektedir.

Ana sayfa
Felsefe Kitapları Alan Yerler

Felsefe ve Psikoloji Kitapları

Elinizde bulunan ve atmaya kıyamadığınız Felsefe kitapları, Sosyoloji kitapları, Meditasyon kitapları, Yoga eğitimi kitapları, Parapsikoloji kitapları, Alternatif tıp kitapları, Edebiyat kitapları gibi tüm felsefe ve psikoloji kitaplar'ınızı yerli ya da yabancı dilde yazılmış olması farkına bakmaksızın Antika Eşya Alan yer olarak yerinizde gerçek değerinde ve nakit alıyoruz.

Ana sayfa
Edebiyat Kitapları Alan Yerler

Edebiyat Kitapları

yerli ya da yabancı herhangi bir dilde yazılmış şiir kitapları'nız, Nadir baskı edebiyat kitapları, Öykü kitapları, Hikaye ve kahramanlık öyküleri kitapları, Destanlar, Mizah ve karikatür kitapları, İmzalı kitaplar'ınız, Gezi kitapları, Deneme ve inceleme, Polisiye kitaplar, Mitolojik kitaplar tük dili ve edebiyatı türündeki kitaplarınızı yerinizde gerçek değerinde ve nakit ödeme yaparak alıyoruz.

Ana sayfa
Din Kitapları Alan Yerler

Dini Kitaplar

El yazması eserler, El yazması kitaplar, Tasavvuf kitapları, çsşitli dinlere air inceleme kitapları Musevilik üzerine yazılmış eski kitaplar, İbranice, Farsça ve Arapça yazılmış eski kitaplar Kuran tefsirleri, Namaz kitapları, Hadisler, Fıkıh, Kelam üzerine Akademik yayın kitap ve dergileri yerli ve yabancı dilde yazılmış olması farkı gözetmeksizin gerçek değerinde nakit alıyoruz.

Ana sayfa
Sanat Tarihi Kitapları Alan Yerler

Sanat Tarihi Kitapları

Türkçe ya da yabancı olmak üzere kütüphane'nizde bulunan ve artık elinizden çıkarmayı düşündüğünüz Sanat tarihi kitapları, Mimari inceleme kitapları, Sinema ve tiyatro kitapları, Resim kitapları, Ünülü ressam ve sanatçılar hakkında yazılmış kitaplar, Sanat tarihi inceleme kitapları, İslamı sanatlara dair yazılmış kitaplar, Hat sanatı kitapları, Fotoğrafçılık kitapları'nı değerinde alıyoruz.

Ana sayfa
Tarih Kitapları Alan Yerler

Tarih Kitapları

Dünya tarihine dair kitaplar, Türkiye tarihi hakkında yazılmış kitaplar, Osmanlı tarihi kitapları, Selçuklu tarihi kitapları, Bizans tarihi kitapları, Siyasi tarihe dair politika kitapları, Sosyal tarih kitapları, Antik döneme ait inceleme kitapları, Arkeolojik inceleme kitapları, Seyahatname ve Gezi notları ve inceleme kitaplarınızı gerçek değerinde yerinizde ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ana sayfa
Bilim Kitapları Alan Yerler

Bilim Kitapları

Astronomi kitap'ları, Mimarlık kitap'ları, Mühendislik kitap'ları, Tıp kitap'ları, Bilgisayar kitap'ları, Grafik tasarımı kitap'ları, Hukuk kitap'ları, Spor kitap'ları, Siyaset kitap'ları, Yabancı dil kitap'ları, Kişisel gelişim kitap'ları, Dil bilgisi kitap'ları, Bilim kurgu kitap'ları Bilim içerikli bütün eski kitaplar'ınızı, ikinci el kitaplar'ınızı yerinizde ve gerçek değerinde nakit ödeme yaparak satın alıyoruz..

Ana sayfa
Yemek Kitapları Alan Yerler

Yemek Kitapları

Türk mutfağı kitapları, Türk mutfağı tarihi inceleme kitapları, dünya mutfağı kitapları, Yemek tarifleri kitapları, Ünlü ahçıların yazdığı yemek tarifleri kitapları, Osmanlı mutfağı, ve saray yemekleri tarifleri kitapları, Uzakdoğu mutfağı yemek terifleri, Fransız mutfağı yemek tarifleri, İtalyan mutfağı yemek tarifleri kitapları, Meksika mutfağı yemek tarifleri kitapları, Şef yemek tarifi kitaplarınız alınır.

Ana sayfa
Roman Alan Yerler

Roman Kitapları

Fantastik türde yazılmış romanlar'ınız, Macera romanları, Polisiye türünde yazılmış romanlar, Aşk ve duygusal türedeki roman'lar, Tarihi roman'lar, Bilim kurgu türünde yazılmış eski kitap ve romanlar'ınız, Tarihi eski kitap ve romanlarınız, Psikolojik ve gerilim türündeki eski kitap ve romanlarınız, Fantastik çizgi romanlar'nız okunmuş bütün ikinci el romanlar'ınızı ve kitaplar'ınızı değerinde alıyoruz

Ana sayfa
Eski Dergi Alan Yerler

Eski Dergiler

Eski ya da yeni okunmuş dergilerinizi alıyoruz.
Eski moda dergileri, eski siyaset dergileri, Eski yerli ve yabancı moda dergileri, Çizgi roman dergileri, Nostaljik Ses dergisi, Hayat dergisi, Aktuel dergi'leri, Kadınca dergisi, Nokta dergisi, Hey dergisi, Tempo dergisi, Hey dergisi Eski kültür ve sanat dergileri, yerli ve yabancı polika ve finans dergileri, Eski televizyon dergileri.

Ana sayfa
İş Hayatı Kitapları Alan Yerler

İş Hayatı kitapları

Finans dergi ve kitap'ları, Borsa kitap'ları, Dünya ekonomisi kitap'ları, Türkiye ekonomisi kitap'ları, iş yönetimi kitap'ları, Pazarlama kitap'ları, Satış kitap'ları, Reklam dünyası kitapları, İletişim kitap'ları, Medya dünyası kitap'ları, Digital para ve kripto para kitap'ları.
Yerli ya da yabancı dilde yazılmış bütün iş ve finans dünyası dergilerini yerinizde ve değerine alıyoruz.

Ana sayfa
Eski Kitap Alan Yerler

Eski Kitap Nedir

Antika Eşyacı olarak elinizde bulunan bütün okunmuş kitaplar'ınızı, İkinci el kitaplar'ınızı, Eski kitap ve dergi'lerinizi eski yada yeni basım çizgi roman'larınızı yerinizde ve değerinde nakit alıyoruz.
Eski kitaplar'ınız dışında Nadir basım kitaplar, El yazması tarihi eser niteliğindeki kitaplar, El yazması Kuran-ı Kerimleriniz, Osmanlı dönemi el yazmalarını alıyoruz.

Ana sayfa

 

Her Türlü Eski Kitap, Dergi ve Çizgi roman'larınızı satmadan önce bizden fiyat teklifi almayı unutmayın !