2.El Kıyafet'lerinizi Yerinde ve Değerinde Nakit Alıyoruz

istanbul'un her yerinden komple eski eşyalarınız değerinde alınır
eski kitap, plak, obje, gümüş ve saat'leriniz alınır

2.El Kıyafet Alan Yer

Olarak her türlü 2.El Kıyafet'lerinizi adresinizden değerinde ve nakit olarak alıyoruz.

Satmayı düşündüğünüz 2.El Kıyafet'lerinizi whats App yoluyla bize resimlerini yollayarak ücretsiz olarak fiyatını öğrenebilirsiniz

Antika Eşya Alan Yer size Antika sektöründeki uzun tecrübesi ile gerçek fiyat garantisini veriyor.

Sitemiz üzerinden bizi takip ederek bilgi alabilirsiniz Antika Eşya Alan Yer olarak gerçek fiyat garantisi vermekteyiz.

2.El Kıyafet Alan Yer

2.El Kıyafet Nedir

2.El Kıyafet denildiği zaman akla ilk gelen bir başkası tarafından satın alınıp uzun zaman kullanıldıktan sonra atılan kıyafetler gelir ancak günümüzde 2.El Kıyafet tanımı çok değişmiştir. Online alışverişin artması ile birlikte yanlış gelen siparişler ya da resim üzerinde beğenilen ancak eve geldiğinde beğenilmeyen eşyalar iade etme süresi geçirilip etiketi üzerinde gardopların bir köşesinde uzun zaman bekleyip kullanılmayan elbise, ayakkabı, çanta gibi kıyafetlere dönüşür.
Bu nedenle 2.El Kıyafet satın almak gözünüzü korkutmamalı. 2.El Kıyafet'lerinizi satın aldığınız gereken önemi ve hijyen şartlarını yerine getirdiği sürece 2.El Kıyafet almak size mağaza fiyatının neredeyse 4'te 1'i fiyatına yeni kıyafet'lere ulaşmanızı sağlayacaktır.
Antika Eşya Alan Yer olarak uzun zamandır ticaretini yaptığımız 2.El Kıyafet dışında 2.El Ayakkabı, 2.El Çanta, 2.El Kaban, 2.El Palto gibi bütün 2.El giyim eşyaları'nızı değerinde satın alıyoruz.

Ana sayfa
Antika Kristal Avize Alan Yer

2.El Moda Akımı

2.El Kıyafet son yıllarda ülkemizde sadece giyinmek ya da örtünmek amacı dışında bir moda akımı halinede dönüşmüştür aslında uzun yıllardır yurt dışında olan bu akıma wintage, retro, resale, gibi isimler verilerek bir sektör şekline getirilmiş gerek mağazalar gerekse online satış ve dijital sistemler üzerinden yapılan ticaret eşliğinde moda endüstrisindeki ikinci el giyim pazarı çok hızlı bir şekilde büyümektedir.
Resale (yeniden satış), vintage (eski moda) ve second-hand (ikinci el), aslında yurt dışı için yeni kavramlar değildir. Ancak son yıllarda hızla gelişen teknolojiyle birlikte dolaplarda senelerce hapis olmuş kullanılmayan çok az kullanılmış ya da halen etiketi üzerinde duran kıyafetler online platformlar üzerinden ikinci el moda pazarında büyük bir müşteri kitlesi yarattı. İkinci el giyim trendi özellikle Covid-19’ile birlikte uzun süre evde bigisayar başında geçirilen süreler içerisinde gerek maddi gerekse değişik bir şeyler yapma amaçlı gelişme göstermiştir.

Ana sayfa
2.El Eşya Alan Yer

2.El Kıyafet Satış

ABD merkezli araştırma firması GlobalData yaptığı 2021 Resale Yeniden satış araştırma raporuna göre 2030 yılına kadar ikinci el moda pazarı önümüzdeki 10 yılda gerek online satış platformları aracılığı ile gerek 2.El kıyafet satan mağazalar aracılığında geleneksel mağazacılık sektöründen çok daha hızlı bir büyüme yakalayacak.
Ülkemizde yapılan araştırmalara göre her iki kişiden biri kıyafetlerini doğrudan çöpe atıyor. İkinci el moda ürünü kullanan tüketici sayısı 2016 yılına göre yüzde 64 arttı ve bu oran her geçen gün artmaya devam etmektedir. Tüketicilerin üçte birinin 2.El giysiler giymeyi pandemi öncesine göre daha fazla önemsediğini ortaya koyuyor.
Yine yapılan araştırmalara göre evlerdeki dolaplarda kullanılmayan tahmini 2,1 trilyon dolarlık giyim ürünü olduğunu da ortaya koymuştur. Günümüzde birçok genç tüketicinin sahip olduğu ikinci el kıyafet alıp satma alışkanlığını diğer yaş grubundaki tüketicilerde edinmektedir.

Ana sayfa
2.El Ceket, Pantolon Alan Yer

2.El Giyim

Yeniden alıp giyilen ürünlerin kullanım süresini dokuz ay uzatarak moda endüstrisi içinde karbon emisyonunu yüzde 30 oranında ikinci el çanta satın alarak yüzde 90’a kadar azaltarak giyim sektörünün dünya üzerine verdiği zararı bir ölçüde önleyebilirsiniz.
İkinci el moda akımındaki tüketim şekli daha çok modanın geçici olmasından ve giysinin modasının geçmesinden dolayı dolapların bir köşesine atılıp yıllarca bekletilip daha sonra çöpe gitmesinden çok belli bir moda kalıbı dışında kendi üzerine yakışanı alıp giymek ve giysi kullanım ömrünü tamamlayana kadar kullanma mantığına dayalıdır.
Ayrıca 2.El Giyim tanımı içerisine sadece normal markalar girmez ismi pek duyulmamış giyim mağazalarının dışında dünyaca ünlü ve ürünlerini çok ciddi fiyatlara satan tanınmış firmaların çanta, ayakkabı, kaban, mont gibi ürünlerini kendi mağazaları dışında bir tüketici tarafından alınıp daha sonra elden çıkarılan bir ürünü çok uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkündür.

Ana sayfa
2.El Çanta Alan Yerler

2.El Çanta

2.El Çanta'larınızı, El çanta'larınızı, Cüzdanlarınızı Antika Eşya Alan Yer garantisi ile yerinizde değerinde ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ana sayfa
2.El Ayakkabı Alan Yerler

2.El Ayakkabı

2.El Ayakkabı'larınızı (markalı ya da markasız) Antika Eşya Alan Yer garantisi ile yerinizde değerinde ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ana sayfa
2.El Mont Alan Yerler

2.El Mont, Kaban, Palto, Ceket

2.El Mont, Kaban, Palto, Ceket'lerinizi Antika Eşya Alan Yer garantisi ile yerinizde değerinde ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ana sayfa
2.El Kot Alan Yerler

2.El Pantolon, Blue Jean

Kullanmadığınız tüm giyim eşyalarınızı pantolon, blue jean, mont, kaban, ceket, ayakkabı vb değerinde ve nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ana sayfa

 

Kullanmadığınız tüm giyim eşya'larınızı satmadan önce bizden fiyat teklifi almayı unutmayın !